Умивальник Catalano Verso 40 400 мм
Фото 12 |
Catalano Verso 40 400 мм500 мм |
|
Умивальник може продаватися без рушникотримача і отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Verso 40 400 мм
Усі ціни 18 →Раковина підвісна Catalano Verso 40 см білий глянцевий 14032VE00 | 8 854 грн. |
Умивальник підвісний Catalano Verso 40x23, з набором кріплень, білий (1402 | 7 040 грн. |
Раковина підвісна Catalano Verso білий (14023VE00Z3443) 14023VE00Z3443 | 11 067 грн. |
Раковина керамічна 40 см Catalano Verso (14023VE00) | 11 067 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Verso 40 (14023VE00) | 11 500 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Catalano Verso 40
Ціни на Catalano Verso 40 |
---|---|---|---|---|
Catalano Verso 40 400 мм | від 6 050 грн. | 18 пропозицій | ||
Catalano Verso 50/2 500 мм | від 7 550 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →