Умивальник Catalano Proiezioni 40 400 мм (140PR00)
Фото 9 |
Catalano Proiezioni 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості умивальника Catalano Proiezioni 40:
- Додатково комплектується рушникотримач 5P40PR00
- Додатково комплектується донний клапан 5SIFL00
Модификації Catalano Proiezioni 40
Ціни на Catalano Proiezioni 40 |
---|---|---|---|---|
Catalano Proiezioni 40 400 мм | від 3 812 грн. | 2 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 42 420 мм | від 3 862 грн. | 4 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 60 600 мм | від 9 517 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 80 800 мм | від 12 613 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →