Умивальник Catalano Horizon 125 1125HZ00 1250 мм
Фото 11 |
Catalano Horizon 125 1125HZ00 1000 мм1250 мм |
|
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Рушникотримач купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Horizon 125 1125HZ00 1250 мм
Усі ціни 10 →Раковина підвісна Catalano Horizon 125 см білий матовий 1125HZBM | 39 377 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon 125x50 см. білий глянсовий (1125HZ00) | 28 132 грн. |
Раковина Catalano HORIZON 125x50, білий 1125HZ00 | 28 132 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon 125 см білий глянсовий 1125HZ00 | 28 132 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon 125 см сірий матовий 1125HZCS | 39 377 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Catalano Horizon 125 1125HZ00
Ціни на Catalano Horizon 125 1125HZ00 |
---|---|---|---|---|
Catalano Horizon 100 1100HZ00 1000 мм | від 13 100 грн. | 12 пропозицій | ||
Catalano Horizon 125 1125HZ00 1250 мм | від 28 132 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →