Літня шина Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V 275/55 R19 111 H 275/55 R19 111 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V
Усі ціни 7 →Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V FR MO #REF! | 7 760 грн. |
Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V FR MO | 9 719 грн. |
Шини Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V XL M0 | 10 956 грн. |
Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V FR 15483000000 | 9 948 грн. |
Літні шини Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V XL M0 | 9 065 грн. |
Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V | 13 294 грн. |
Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V FR | 10 637 грн. |
3 4 8 10 |
її можна використовувати тільки в міжсезоння, коли холод вже пройшов, а спека ще не настала. переваг немає. дуже м'яка. не працює у спеку, швидко стирається. користуюся Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H місяць і більше рекомендую не купувати |
на шниву только строго по городу на газон осторожно буксует по асфальту прилично просто боится всего травы даже небольшой влаги користуюся Continental Conti4x4Contact місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 28 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V
Ціни на Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V |
---|---|---|---|---|
Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111H | від 10 710 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V | від 7 760 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →