Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T 245/60 R18 105 H 245/60 R18 105 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T
Усі ціни 32 →Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T FR | 6 566 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T FR | 5 600 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T | 7 171 грн. |
Continental ContiCrossContact LX Sport (245/60R18 105T) | 6 362 грн. |
Летние шины Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T 1001053 | 6 581 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H | від 5 070 грн. | 28 пропозицій | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T | від 5 600 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →