Літня шина Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y
Відео 21Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y 295/35 R23 108 Y 295/35 R23 108 Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y
Усі ціни 30 →Шина Continental ContiSportContact 6 295/35 R23 108Y XL FR | 15 076 грн. |
Continental SportContact 6 295/35 ZR23 108Y XL FR | 16 112 грн. |
Continental SportContact 6 295/35 ZR23 108Y XL FR | 16 088 грн. |
Continental ContiSportContact 6 (295/35R23 108Y) | 13 514 грн. |
Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y XL FR | 16 897 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y
Ціни на Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y | від 13 239 грн. | 32 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 295/35 R23 108Y Audi | від 11 701 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →