Літня шина Continental VancoContact 2 215/60 R16C 99H
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental VancoContact 2 215/60 R16C 99H 215/60 R16 99 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VancoContact 2 215/60 R16C 99H
Усі ціни 16 →Continental VancoContact 2 215/60 R16 99H XL | 4 730 грн. |
Continental VancoContact 2 (215/60R16C 99H) | 4 796 грн. |
Continental VancoContact 2 215/60 R16 99H XL | 4 939 грн. |
Continental VancoContact 2 215/60 R16 99H RF 6718 | 5 064 грн. |
Continental VancoContact 2 215/60 R16 99H | 4 942 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Continental VancoContact 2 215/60 R16C 99H
Ціни на Continental VancoContact 2 215/60 R16C 99H |
---|---|---|---|---|
Continental VancoContact 2 215/60 R16C 99H | від 4 719 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →