Всесезонна шина Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115R
Усі ціни 25 →Шина Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115/113R | 6 701 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115/113R | 7 018 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115/113R | 6 996 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115/113R | 7 405 грн. |
Continental VanContact A/S Ultra (235/65R16C 115R) | 6 745 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115R
Ціни на Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 115R | від 6 701 грн. | 25 пропозицій | ||
Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 121Q | від 9 936 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental VanContact A/S Ultra 235/65 R16C 121R | від 9 182 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →