Струни DAddario Pro-Arte Rectified Trebles 29-44 (EJ31)
DAddario Pro-Arte Rectified Trebles 29-44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Rectified Trebles 29-44
Струна для гітар Комплект струн D'addario EJ31 Pro-Arte Rectified Hard Ten | 590 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EJ31 Pro-Arte Rectified Hard Ten | 590 грн. |
D'Addario EJ31 Nylon Pro-Arte Rectified Classiсs (Hard Tension) | 590 грн. |
Струни DAddario EJ31 Pro-Arte Nylon Rectified Hard Tension | 687 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ31 PRO-ARTE RECTIFIED HARD TENSION | 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →