Струни DAddario 80/20 Bronze 11-52 (EJ13)
Відео 4Фото 2 |
DAddario 80/20 Bronze 11-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario 80/20 Bronze 11-52
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ13 80/20 Bronze Custom Light Acou | 347 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ13 80/20 BRONZE CUSTOM LIGHT (11-52) | 352 грн. |
D'Addario EJ13 80/20 Bronze Custom Light (11-52) | 352 грн. |
Струни DAddario EJ13 80/20 Bronze 11-52 Custom Light | 430 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ13 80/20 BRONZE CUSTOM LIGHT (11- | 352 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →