Струни DAddario XL Chromes Flat Wound 13-56 (ECG26)
DAddario XL Chromes Flat Wound 13-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Chromes Flat Wound 13-56
Струни для електрогітари D'Addario ECG26 Chromes Flat Wound Medium Electri | 939 грн. |
D'Addario ECG26 Steel XL Chromes Flat Wound Medium (13-56) | 946 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario ECG26 XL XL CHROMES MEDIUM (13-56) | 946 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →