Струни DAddario XL Nickel Wound Baritone 13-62 (EXL158)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Baritone 13-62 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Baritone 13-62
Усі ціни 6 →Струна для гітар Струни для електрогітар Daddario EXL158 | 503 грн. |
Струна для гитар Струны для электрогитар D"ADDARIO EXL158 | 503 грн. |
Струны D'ADDARIO EXL158 XL NICKEL WOUND BARITONE LIGHT (13-62) | 503 грн. |
D'Addario EXL158 XL Nickel Wound Baritone Light (13-62) | 503 грн. |
Струни DAddario EXL158 XL 13-62 Baritone Light | 570 грн. |
Струни d'addario EXL158 XL BARITONE LIGHT (13-62) | 503 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →