Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 45-100 (EXL170)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 45-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 45-100
Струни для бас-гітари D'Addario EXL170 Nickel Wound Light Electric Bass St | 1 065 грн. |
Струны D'ADDARIO EXL170 XL NICKEL WOUND BASS REGULAR LIGHT (45-100) | 1 072 грн. |
D'Addario EXL170 Nickel Bass XL Medium 4-String (45-100) | 1 072 грн. |
Струни d'addario EXL170 XL REGULAR LIGHT 45-100 | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →