Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 45-105 (EXL165)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 45-105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 45-105
Струни для бас-гітари D'Addario EXL165 Nickel Wound Custom Light 4-String | 1 065 грн. |
Струны D'ADDARIO EXL165 XL NICKEL WOUND BASS REG LIGHT TOP / MED BOTTOM (4 | 1 072 грн. |
DAddario EXL165 XL Nickel Wound Bass Reg Light Top/Med Bottom (45-105) | 1 072 грн. |
Струни d'addario EXL165 XL REG LIGHT TOP / MED BOTTOM 45-105 | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →