Кондиціонер Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9 35 м²
Фото 12 |
Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:780/990 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Stylish FTXA35BB/RXA35A9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9 35 м²
Кондиціонер DAIKIN STYLISH FTXA35BB/RXA35A9 | 79 649 грн. |
Кондиціонер DAIKIN STYLISH FTXA35BB/RXA35A9 | 79 699 грн. |
Кондиціонер DAIKIN STYLISH FTXA35BB/RXA35A9 | 91 558 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9 | 79 999 грн. |
Модификації Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9
Ціни на Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9 |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20BB/RXA20A9 20 м² | від 62 270 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A9 25 м² | від 49 620 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9 35 м² | від 79 649 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →