Кавоварка De'Longhi Dedica Arte EC 885.M нержавіюча сталь
Відео 2Фото 7 |
De'Longhi Dedica Arte EC 885.M нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Dedica Arte EC 885.M нержавіюча сталь
Ріжкова кавоварка еспресо DeLonghi Dedica Arte EC 885.M | 10 165 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо DeLonghi Dedica Arte EC 885.M | 10 171 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо DeLonghi Dedica Arte EC 885.M | 10 175 грн. |
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Dedica Arte EC 885.M
Ціни на De'Longhi Dedica Arte EC 885.M |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG бежевий | від 8 249 грн. | 12 пропозицій | ||
De'Longhi Dedica Arte EC 885.M нержавіюча сталь | від 10 165 грн. | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Dedica Arte EC 885.GY сірий | від 8 413 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →