Кавоварка De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B чорний
Відео 7Фото 9 |
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B чорний сріблястий чорний |
|
Представлена влітку 2022 року автоматична кавоварка бренду De'longhi поповнила лінійку dinamica, яка об'єднує середньобюджетні кавомашини для дому. Прилад оснащений автоматичним капучинатором LatteCrema і знімним резервуаром для молока. Цей тандем буквально в пару натискань дозволить приготувати лате макіато або капучіно. До речі, серед автоматів фірмового модельного ряду кавоварка є однією з найдоступніших з таким оснащенням.
Для приготування можна використовувати як мелену каву, так і зерна. Вбудована кавомолка може похвалитися збільшеним до 300 грам бункером, металевими жорнами і 7 регулюваннями ступеня помелу. Кавомашина De'longhi dinamica ECAM 350.50.B передбачає набір добре зарекомендували себе в ранніх моделях комплектуючих, включаючи знімний заварювальний блок CRF, що спрощує догляд, 15-сильну помпу для якісної екстракції і проточний термоблок на 1450 Вт, якому не потрібно багато часу на нагрів і приготування напоїв.
Крім 6 програм користувачам доступні гнучкі налаштування, а саме об'єму, температури і міцності напою, а також щільності пінки і жорсткості води. Для налаштування параметрів запропонована сенсорна панель управління. З інших особливостей варто виділити 1.8-літровий резервуар для води і контейнер для гущі на 14 порцій, функцію самоочищення і наявність у продажу не тільки версії в чорному, але і в сріблястому кольорі (ECAM 350.50.SB).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B чорний
Усі ціни 61 →Кавомашина DeLonghi ECAM 350.50 B | 21 209 грн. |
Кавомашина DeLonghi ECAM 350.50 B | 21 689 грн. |
Кавомашина Delonghi ECAM 350.50 B | 23 499 грн. |
Кавомашина Delonghi Dinamica ECAM 350.50.B | 20 449 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica ECAM 350.50.B | 20 260 грн. |
Модификації De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B
Ціни на De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.SB сріблястий | від 20 160 грн. | 22 пропозиції | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.50.B чорний | від 19 080 грн. | 61 пропозиція |