Спальний мішок Deuter Exosphere 0 SL (2019)
Deuter Exosphere 0 SL (2019) |
|
Виконаний з синтетичних матеріалів спальник-кокон торгової марки Deuter — це рішення просунутого рівня, яке підходить для піших походів і непростих вилазок на природу. Модель має розміри 198x85x68 см і вважається універсальною, тобто підходить і чоловікам і жінкам, але варто враховувати, що вона стане оптимальним вибором для туристів зріст від 165 до 175 см Спальний мішок Deuter Exosphere 0 SL (2019) передбачається фірмовий наповнювач Thermo ProLof, який разом з контурним капюшоном, утепленим коміром і теплоізоляційним валиком поруч з блискавкою здатний забезпечити комфортний нічліг в міжсезоння.
Користувач не повинен замерзнути під час сну, якщо температура повітря впритул наблизиться до нульових значень. В якості внутрішньої і зовнішньої підкладки тут застосовується нейлон, який серед іншого не буде створювати гучних звуків під час відпочинку. До важливих особливостей спальника також відноситься вельми невелика вага (1060 грам), наявність внутрішньої кишені і захисту проти закушування тканини. Зазначимо, що для зшивання потрібно спочатку вибрати два сумісних вироби: відповідно з право - і лівосторонньої блискавкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Купити Deuter Exosphere 0 SL (2019)
Усі ціни 20 →Спальный мешок Deuter Exosphere SL 0 левый 3700021 4912 1 | 7 560 грн. |
Спальник DEUTER Exosphere 0° SL (4912) graphite-mango левый 3700021 4912 1 | 7 560 грн. |
Спальний мішок Deuter Exosphere 0° SL колір 4912 graphite-mango лівий 3700 | 7 560 грн. |
Спальный мешок Deuter Exosphere 0° SL graphite-mango левый | 7 560 грн. |
Спальний мішок Deuter Exosphere 0° SL Graphite-Mango правий (3700021 4912 | 7 560 грн. |
Модификації Deuter Exosphere 0 SL (2019)
Ціни на Deuter Exosphere 0 SL (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere 0 SL (2019) | від 7 560 грн. | 20 пропозицій | ||
Deuter Exosphere 0 (2019) | від 7 720 грн. | 21 пропозиція | ||
Deuter Exosphere 0 L (2019) | від 8 200 грн. | 17 пропозицій |