Умивальник Duravit Cape Cod 2328430000 430 мм
Фото 3 |
Duravit Cape Cod 2328430000 |
|
Кераміка з покриттям WonderGliss буде залишатися гладкою, мати привабливий вигляд і чистоту протягом тривалого часу. Будь-які види забруднень будуть просто стікати разом з водою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Cape Cod 2328430000 430 мм
Усі ціни 9 →Раковина накладна Duravit Cape Cod 43 см 2328433200 | 14 100 грн. |
Раковина накладна на стільницю Duravit Cape Cod Ø43 см, матовий білий 2328 | 21 440 грн. |
Умивальник накладний DURAVIT Cape Cod 430x430x100мм круглий білий 23284332 | 26 448 грн. |
Раковина накладна Duravit Cape Cod кругла 430х430 білий 2328430000 | 21 173 грн. |
Duravit Cape Cod 43 Biały (2328430000) | 14 840 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →