Умивальник Duravit Happy D.2 Plus 2359400000 400 мм
Фото 6 |
Duravit Happy D.2 Plus 2359400000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Happy D.2 Plus 2359400000 400 мм
Усі ціни 6 →Умивальник накладний Duravit Happy D.2 Plus 40х40, антрацит матовий (23594 | 21 540 грн. |
Умивальник накладний DURAVIT Happy D.2 Plus 400x400x165мм квадратний чорни | 30 814 грн. |
Раковина накладна Duravit Happy D.2 Plus 400х400 антрацит матовий 23594013 | 30 814 грн. |
Duravit Happy D.2 Plus 40X40Cm Antracytowy Mat 2359406100 | 21 378 грн. |
Умивальник накладний Duravit Happy D.2 Plus 40х40, антрацит матовий (23594 | 22 000 грн. |
Раковина накладна на стільницю Duravit Happy D.2 Plus 40 х 40 см, антрацит | 29 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →