Умивальник Duravit Cape Cod 2347550000 550 мм
Фото 5 |
Duravit Cape Cod 2347550000 430 мм550 мм |
|
Кераміка з покриттям WonderGliss буде залишатися гладкою, мати привабливий вигляд і чистоту протягом тривалого часу. Будь-які види забруднень будуть просто стікати разом з водою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Cape Cod 2347550000 550 мм
Усі ціни 8 →Умивальник на стільницю Duravit Cape Cod 55x40 (2347550000) 2347550000 | 15 940 грн. |
Умивальник накладний DURAVIT Cape Cod 550x400x105мм прямокутний білий 2347 | 28 813 грн. |
Раковина накладна Duravit Cape Cod 550х400 з кріпленням білий матовий 2347 | 28 813 грн. |
Duravit Cape Cod 55X40Cm Jedwabny Mat (2347552600) | 23 800 грн. |
Duravit Cape Cod 55X40Cm Jedwabny Mat (2347552600) | 24 990 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Duravit Cape Cod 2347550000
Ціни на Duravit Cape Cod 2347550000 |
---|---|---|---|---|
Duravit Cape Cod 2340430000 430 мм | від 14 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit Cape Cod 2347550000 550 мм | від 15 940 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →