Умивальник Duravit DuraStyle 071350 500 мм
Duravit DuraStyle 071350 |
|
Отвір під змішувач може бути розташований ліворуч або праворуч.
Покриття WonderGliss тільки в артикулах 07135000001, 07135000081 та 0713500001.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraStyle 071350 500 мм
Умивальник підвісний DURAVIT Durastyle 500x220x120мм прямокутний білий 071 | 5 712 грн. |
Раковина підвісна Duravit DuraStyle 500x220 білий 0713500008 | 5 712 грн. |
Умивальник підвісний Duravit DuraStyle 500x220 мм, білий (0713500008) | 5 099 грн. |
Умивальник підвісний Duravit DuraStyle 50x22 см, білий (0713500008) | 3 163 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →