Умивальник Duravit DuraStyle 232010 1000 мм
Фото 3 |
Duravit DuraStyle 232010 1000 мм1200 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraStyle 232010 1000 мм
Умивальник врізний DURAVIT DuraStyle 2320100000 на стільницю 1000x480x170м | 38 948 грн. |
Раковина врізна Duravit DuraStyle 1000x480 білий 2320100000 | 24 872 грн. |
Раковина Duravit DuraStyle 100х48 см (2320100000) | 36 039 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 2320100000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 2320100030 — 3 отвори для змішувача
Модификації Duravit DuraStyle 232010
Ціни на Duravit DuraStyle 232010 |
---|---|---|---|---|
Duravit DuraStyle 232010 1000 мм | від 24 872 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit DuraStyle 232012 1200 мм | від 25 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →