Умивальник Duravit Happy D.2 231810 1000 мм
Фото 15 |
Duravit Happy D.2 231810 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Happy D.2 231810 1000 мм
Умивальник підвісний DURAVIT Happy D.2 2318100000 1000x505x170мм прямокутн | 48 206 грн. |
Duravit Happy D.2 100х50,5 см 2318100000 | 19 399 грн. |
Раковина Duravit Happy D.2 100х50,5 см (2318100000) | 44 567 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 2318100000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 2318100030 — 3 отвори для змішувача
Модификації Duravit Happy D.2 231810
Ціни на Duravit Happy D.2 231810 |
---|---|---|---|---|
Duravit Happy D.2 231865 650 мм | від 8 190 грн. | 8 пропозицій | ||
Duravit Happy D.2 231880 800 мм | від 19 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit Happy D.2 231810 1000 мм | від 19 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit Happy D.2 2318120024 1200 мм | від 34 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →