Унітаз Duravit DuraStyle 45510900A1 (45510900A1)
Duravit DuraStyle 45510900A1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraStyle 45510900A1
Усі ціни 10 →Унітаз підвісний Duravit DuraStyle Rimless 45510900A1 із сидінням Soft Clo | 13 100 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Duravit DuraStyle в комплекті з си | 12 840 грн. |
Duravit Duravit DuraStyle 45510900A1 с крышкой | 34 860 грн. |
Duravit Durastyle без ободка 45510900A1 с сидением Soft Close | 12 880 грн. |
Унитаз подвесной Duravit Durastyle без ободка 45510900A1 с сидением Soft C | 17 618 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →