Умивальник Duravit Vero Air 235250 500 мм
Фото 9 |
Duravit Vero Air 235250 |
|
Умивальник може продаватися без переливу, отвори під змішувач і антибактеріального покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Duravit Vero Air 235250
Ціни на Duravit Vero Air 235250 |
---|---|---|---|---|
Duravit Vero Air 235250 500 мм | від 13 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Duravit Vero Air 235050 500 мм білий | від 18 154 грн. | 2 пропозиції | ||
Duravit Vero Air 235060 600 мм білий | від 11 220 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →