Набір посуду Unique UN-5037
Unique UN-5037 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5037
Усі ціни 8 →Набір посуду UNIQUE UN-5037 12 предметів | 2 545 грн. |
Набір посуду UNIQUE UN-5037 12 предметів Нержавіюча сталь | 3 182 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришкою UNIQUE UN-5037 діаметром 16, | 2 783 грн. |
Набір посуду UNIQUE UN-5037 12 предметів з нержавіючої сталі | 3 152 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришкою Unique UN-5037 діаметром 16, | 2 499 грн. |
ще 3 пропозиції
Комплектація:
- Каструля з кришкою 2.1 л, 16 см
- Каструюя з кришкою 2.9 л, 18 см
- Каструля з кришкою 3.9 л, 20 см
- Каструля з кришкою 6.5 л, 24 см
- Ківш з кришкою 2.1 л, 16 см
- Сотейник 3.3 л, 24 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →