Набір посуду Edenberg EB-4007
Фото 4 |
Edenberg EB-4007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4007
Усі ціни 7 →EDENBERG EB-4007 | 2 865 грн. |
Набір посуду Edenberg 12 предметів із нержавіючої сталі 2.1, 2.1, 2.9, 3.9 | 2 599 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 6 предметів Edenberg EB-4007 | 2 887 грн. |
Набір посуду Edenberg EB-4007 12 предметів | 3 301 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg (EB-4007) | 2 597 грн. |
Набір посуду каструль із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-4007 | 2 596 грн. |
Набір посуду каструль із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-4007 | 2 717 грн. |
Комплектація:
- Ківш з кришкою 16 см, об'єм 2.1 л
- Каструля з кришкою 16 см, об'єм 2.1 л
- Каструля з кришкою 18 см, об'єм 3.0 л
- Каструля з кришкою 20 см, об'єм 4.0 л
- Каструля з кришкою 24 см, об'єм 6.6 л
- Сотейник з мармуровим покриттям 24 см, об'єм 3.4 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →