Каструля-скороварка Edenberg EB-3768
Фото 7 |
Edenberg EB-3768 |
|
Робочий тиск: 80 кПа, безпечний тиск до 150 кПа.
Може використовуватися і як скороварка з металевою кришкою, і як звичайна індукційна каструля зі скляною кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3768
Усі ціни 14 →Скороварка Edenberg з пароваркою 5,0 Лтр. (3 в 1) EB-3768 | 1 802 грн. |
EDENBERG EB-3768 | 1 734 грн. |
Каструля-швидковарка Edenberg EB-3768 22 см 5 л | 1 901 грн. |
Скороварка-пароварка Edenberg 5л 3 в 1 із нержавіючої сталі (EB-3768) | 1 550 грн. |
Скороварка-пароварка Edenberg 3 в 1 з нержавіючої сталі 5 л (EB-3768) | 1 800 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3768
Ціни на Edenberg EB-3768 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3768 | від 1 550 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3769 | від 1 675 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-3770 | від 1 850 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →