Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HAR/N3 53 м²
Electrolux EACS/I-18HAR/N3 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:1680/1550 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики EACS/I-18HAR/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Нормальный кандей! Есть косяки, но плюсы преобладают! Отлично охлаждает, хорошо греет! Многофуныиональный, тихий при охлаждении, вентиляции и осушении! При нагреве трещит корпус внутреннего блока и довольно таки хорошо слышно наружный! користуюся Electrolux EACS/I-07HAR/N3 кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Electrolux EACS/I-18HAR/N3
Ціни на Electrolux EACS/I-18HAR/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACS/I-09HAR/N3 26 м² | від 9 819 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS/I-12HAR/N3 32 м² | від 9 895 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS/I-18HAR/N3 53 м² | від 35 498 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →