Кондиціонер Electrolux Fusion Ultra EACS/I-18HF/N821Y 46 м²
Відео 3 |
Electrolux Fusion Ultra EACS/I-18HF/N821Y 46 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:46 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1430/1400 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Fusion Ultra EACS/I-18HF/N821Y
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Fusion Ultra EACS/I-18HF/N821Y 46 м²
Настінна спліт-система (кондиціонер) Electrolux Fusion Ultra DC EACS/I-18H | 28 970 грн. |
Спліт-система Electrolux Fusion Ultra DC Іnverter R32 EACS/I-18HF/N321Y | 25 870 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Ultra Inverter EACS/I-18HF/N821Y | 27 810 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HF/N321Y (Fusion Ultra DC Іnverter R32) | 34 240 грн. |
Відеоогляди
Модификації Electrolux Fusion Ultra EACS/I-18HF/N821Y
Ціни на Electrolux Fusion Ultra EACS/I-18HF/N821Y |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion Ultra EACS/I-07HF/N821Y 23 м² | від 15 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS/I-09HF/N821Y 25 м² | від 12 513 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS/I-12HF/N821Y 32 м² | від 15 960 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS/I-18HF/N821Y 46 м² | від 25 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux Fusion Ultra EACS/I-24HF/N821Y 62 м² | від 32 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →