Стабілізатор напруги Eleks Herz-Pro U 36-3/100 v3.0 66 кВА
Фото 6 |
Eleks Herz-Pro U 36-3/100 v3.0 66 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:66 кВА
Вхідна напруга:208 – 485 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Herz-Pro U 36-3/100 v3.0 66 кВА
Усі ціни 9 →Стабилизатор напряжения Элекс Герц-ПРО У 36-3/100 | 184 000 грн. |
Стабилизатор Элекс Герц ПРО У 36-3/100 v3.0 (снято с производства) 00-0000 | 184 000 грн. |
Стабілізатор трифазний напруги Елекс Герц-ПРО У 36-3/100 v3.0 210920231409 | 184 000 грн. |
Стабілізатор напруги Елекс Герц ПРО У 36-3/100 v3.0 | 184 000 грн. |
Трифазний стабілізатор напруги ЭЛЕКС ГЕРЦ-ПРО У 36-3/100 v3.0 66 кВт | 184 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz-Pro U 36-3/100 v3.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 260 – 450 В
Модификації Eleks Herz-Pro U 36-3/100 v3.0
Ціни на Eleks Herz-Pro U 36-3/100 v3.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz-Pro U 36-3/100 v3.0 66 кВА | від 184 000 грн. | 10 пропозицій | ||
Eleks Herz-Pro U 36-3/125 v3.0 82.5 кВА | від 245 000 грн. | 9 пропозицій | ||
Eleks Herz-Pro U 36-3/160 v3.0 105.5 кВА | від 278 000 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →