Витяжка ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL нержавіюча сталь
Фото 9 |
ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL нержавіюча сталь 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Вытяжка Eleyus Focus 1000 50 IS+BL | 5 571 грн. |
Витяжка ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL | 5 598 грн. |
Вытяжка декоративная наклонная ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL | 5 827 грн. |
Витяжка похила Eleyus Focus 1000 50 IS+BL | 5 728 грн. |
Витяжка ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL | 5 189 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL
Ціни на ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Focus 1000 50 WH білий | від 5 667 грн. | 17 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 1000 50 IS+BL нержавіюча сталь | від 5 189 грн. | 10 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 1000 50 BL чорний | від 5 325 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →