Витяжка ELEYUS Vertical 1000 60 BG бежевий
Фото 8 |
ELEYUS Vertical 1000 60 BG бежевий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Vertical 1000 60 BG бежевий
Усі ціни 31 →Кухонна витяжка Eleyus Vertical 1000 60 BG | 4 859 грн. |
ELEYUS VERTICAL 1000 60 BG | 4 647 грн. |
Витяжка Eleyus Vertical 1000 60 BG | 4 700 грн. |
ELEYUS VERTICAL 1000 60 BG | 4 624 грн. |
Вытяжка Eleyus Vertical 1000 60 Bg | 4 984 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Vertical 1000 60 BG
Ціни на ELEYUS Vertical 1000 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Vertical 1000 60 BG бежевий | від 4 394 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Vertical 1000 60 WH білий | від 4 394 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Vertical 1000 60 BL чорний | від 4 394 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →