Витяжка ELEYUS Unia 1200 LED 52 BL чорний
Фото 7 |
ELEYUS Unia 1200 LED 52 BL чорний 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Надійна високопродуктивна кухонна витяжка з турбовентилятором високої потужності і простою електромеханічною кнопковою системою управління. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування приміщень значної площі (до 24 м².). Може встановлюватись у кухонних зонах квартир-студій. Крім традиційного режиму викиду повітря за межі приміщення витяжка ELEYUS Unia 1200 LED 52 BL може працювати і в режимі рециркуляції (пропускання через змінний фільтр, наповнений активованим вугіллям).
Призначена для вбудовування у підвісну шафу над варильною поверхнею, залишаючи видимою горизонтальну робочу поверхню з емальованої сталі та похилий панель кнопки. Відмінною особливістю цієї моделі стала її висока продуктивність, що досягає 1200 м3/год, що дає можливість швидко провітрювати кімнату. Ширина корпусу складає 52 см і вдало поєднується з компактними моделями газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Просте та інтуїтивно зрозуміле кнопкове керування дозволяє вибирати три режими продуктивності та включати/вимикати LED-освітлення (одна LED-лампа на SMD-елементах). Витяжка укомплектована багатошаровим алюмінієвим фільтром, що затримує жир, і може працювати з повітропроводами діаметром 120 та 150 мм (перехідник у комплекті).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Unia 1200 LED 52 BL чорний
Усі ціни 21 →Кухонна витяжка Eleyus UNIA 1200 LED 52 BL | 4 399 грн. |
ELEYUS UNIA 1200 LED 52 BL | 4 211 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Unia 1200 Led 52 BL | 4 150 грн. |
Вытяжка Eleyus Unia 1200 Led 52 Bl | 4 345 грн. |
ELEYUS UNIA 1200 LED 52 BL | 4 190 грн. |
Модификації ELEYUS Unia 1200 LED 52 BL
Ціни на ELEYUS Unia 1200 LED 52 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Unia 1200 LED 52 WH білий | від 4 050 грн. | 30 пропозицій | ||
ELEYUS Unia 1200 LED 52 BL чорний | від 4 000 грн. | 21 пропозиція |