Витяжка ELEYUS Della 700 60 BL чорний
Фото 10 |
ELEYUS Della 700 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Della 700 60 BL чорний
Усі ціни 41 →Кухонна витяжка Eleyus Della 700 60 BL | 5 965 грн. |
Витяжка Eleyus Della 700 60 BL | 5 430 грн. |
ELEYUS DELLA 700 60 BL | 6 128 грн. |
ELEYUS DELLA 700 60 BL | 6 097 грн. |
Вытяжка Eleyus Della 700 60 Bl | 5 728 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Della 700 60 BL
Ціни на ELEYUS Della 700 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Della 700 60 BG бежевий | від 5 143 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 60 WH білий | від 4 980 грн. | 41 пропозиція | ||
ELEYUS Della 700 60 IS BL нержавіюча сталь | від 5 003 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Della 700 60 BL чорний | від 4 941 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →