Витяжка Elica Spot Urban Cast Iron/A/90 чорний (PRF0147736)
Фото 5 |
Elica Spot Urban Cast Iron/A/90 чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Spot Urban Cast Iron/A/90 чорний
Усі ціни 10 →Elica SPOT URBAN CAST IRON / A / 90 | 14 499 грн. |
ELICA SPOT URBAN CAST IRON/A/90 | 14 499 грн. |
Витяжка Elica SPOT URBAN CAST IRON/A/90 | 24 067 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Elica Spot Urban Cast Iron/A/90
Ціни на Elica Spot Urban Cast Iron/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Spot Urban Zinc/A/90 нержавіюча сталь | від 14 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Elica Spot Urban Cast Iron/A/90 чорний | від 14 499 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →