Сходи ELKOP VHR T 3x8 440 см
ELKOP VHR T 3x8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR T 3x8 440 см
Усі ціни 7 →Драбина ELKOP VHR Trend 3x8 алюмінієва, 3 секції, 8 ступенів (37360) 37360 | 7 770 грн. |
Лестница Elkop Vhr Trend 3x8 | 7 723 грн. |
Драбина ELKOP VHR Trend 3x8 алюмінієва, 3 секції, 8 ступенів | 7 770 грн. |
Драбина трисекційна розкладна ELKOP VHR T 3x8 сходинок | 7 771 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 3x8 37360 | 7 771 грн. |
Драбина Elkop VHR Trend 3x8 | 7 771 грн. |
Драбина 3-секц. ELKOP розкл. 3*8сх. 2,2-4,50м VHR T VHR T 3*8 | 7 382 грн. |
Модификації ELKOP VHR T 3x8
Ціни на ELKOP VHR T 3x8 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR T 3x6 322 см | від 6 350 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x7 366 см | від 6 535 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x8 440 см | від 7 382 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x9 488 см | від 6 000 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →