Витяжка ELEYUS Bona I LED SMD 60 BG бежевий
Відео 1Фото 5 |
ELEYUS Bona I LED SMD 60 BG бежевий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Bona I LED SMD 60 BG
Ціни на ELEYUS Bona I LED SMD 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Bona I LED SMD 60 BG бежевий | від 4 078 грн. | 2 пропозиції | ||
ELEYUS Bona I LED SMD 60 BR коричневий | від 4 361 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Bona I LED SMD 60 IS нержавіюча сталь | від 4 909 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Bona I LED SMD 60 BL чорний | від 4 078 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →