Витяжка ELEYUS Bona H II Led SMD 60
Фото 15 |
ELEYUS Bona H II Led SMD 60 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Bona H II Led SMD 60
Кухонна витяжка Eleyus Bona H II Led Smd 60 WH | 4 699 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus Bona H II Led Smd 60 BG | 4 699 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus Bona H II Led Smd 60 IS | 5 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →