Вудилище Favorite Skyline TZ SKYTZ-902ML (1693.05.35)
Favorite Skyline TZ SKYTZ-902ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline TZ SKYTZ-902ML
Усі ціни 18 →Спининговое удилище Favorite Skyline Tz New SKYTZ-902ML 2.70m 6-18g Ex.Fas | 13 081 грн. |
Спиннинг Favorite Skyline TZ SKYTZ-902ML 2.70m 6-18g Ex.Fast (1693.05.35) | 13 080 грн. |
Вудилище Favorite Skyline TZ NEW SKYTZ-902ML 2.70m 6-18g Ex.Fast (1693.05. | 13 080 грн. |
Удилище Favorite Skyline TZ NEW SKYTZ-902ML 2.70m 6-18g Ex.Fast (1693.05.3 | 13 080 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite Skyline TZ NEW SKYTZ-902ML 2.70m 6-18g Ex.Fa | 13 080 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →