Літня шина Firestone Roadhawk 255/30 R19 91Y
Відео 8Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 255/30 R19 91Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 255/30 R19 91Y
Усі ціни 8 →Firestone ROADHAWK 255/30 R19 91Y (9045487245) | 5 960 грн. |
Летние шины Firestone Roadhawk 255/30 ZR19 91Y XL 1001743410 | 6 526 грн. |
Firestone Roadhawk 255/30 R19 91Y | 5 716 грн. |
Шини Firestone Roadhawk 255/30 ZR19 91Y XL | 5 534 грн. |
Firestone ROADHAWK 255/30 R19 91Y FR XL | 4 906 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →