Сковорідка Fissman Diamond Gray 4303 28 см
Фото 4 |
Fissman Diamond Gray 4303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Diamond Gray 4303 28 см
Усі ціни 12 →Fissman FS-4303 | 2 119 грн. |
Сотейник Fissman Diamond Grey 28см з кам'яним антипригарним покриттям | 5 690 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Diamond Grey FS-4303 28 см | 2 324 грн. |
Сковорода для смаження Fissman DIAMOND GREY 28x6,5 см (4303) | 1 996 грн. |
Сотейник Fissman Diamond Grey 28см з кам'яним антипригарним покриттям | 5 121 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Fissman Diamond Gray 4303
Ціни на Fissman Diamond Gray 4303 |
---|---|---|---|---|
Fissman Diamond Gray 4301 20 см | від 1 242 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Diamond Gray 4302 24 см | від 1 425 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Diamond Gray 4303 28 см | від 1 996 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →