Сковорідка Fissman Diamond Gray 4301 20 см
Фото 4 |
Fissman Diamond Gray 4301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Diamond Gray 4301 20 см
Сковорода для смаження Fissman DIAMOND GREY 20x4,8 см (4301) | 1 242 грн. |
Сковорода Diamond Grey 20см із 5-кульовим антипригарним покриттям Fissman | 1 242 грн. |
Сковорода Fissman Diamond Grey 20х4.8см з індукційним дном і кам'яним анти | 1 277 грн. |
Модификації Fissman Diamond Gray 4301
Ціни на Fissman Diamond Gray 4301 |
---|---|---|---|---|
Fissman Diamond Gray 4301 20 см | від 1 242 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Diamond Gray 4302 24 см | від 1 425 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Diamond Gray 4303 28 см | від 1 996 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →