Сковорідка для млинців Fissman Fiore 4463 20 см
Fissman Fiore 4463 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 4463 20 см
Усі ціни 15 →Сковорода для млинців Fissman Fiore 20 см (4463) | 662 грн. |
Сковорода для блинов Fissman Fiore 20 см (4463) | 662 грн. |
Сковорода для блинов Fissman FIORE 20 см алюминий с индукционным дном AL-4 | 711 грн. |
Fissman AL-4463-20 | 782 грн. |
Сковорода для млинців Fissman AL Fiore-4463-20 20 см | 986 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Fissman Fiore 4463
Ціни на Fissman Fiore 4463 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fiore 4463 20 см | від 515 грн. | 18 пропозицій | ||
Fissman Fiore 4464 24 см | від 675 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →