Гриль-сковорідка Fissman Mosses Stone 4300 26 см коричневий
Fissman Mosses Stone 4300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Mosses Stone 4300 26 см коричневий
Усі ціни 16 →Сковорода Fissman Mosses Stone 26 см AL-4300.26 4300 | 464 грн. |
Сковорода Fissman Mosses Stone 26 см 4300 | 539 грн. |
Fissman AL-4300-26 | 673 грн. |
Сковорода-гриль Fissman Mosses Stone AL-4300-26 з поділом 26 см | 849 грн. |
Сковорода Fissman Mosses Stone 26 см AL-4300.26 | 464 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →