Сотейник Fissman Firenze 14280 28 см бірюзовий
Фото 4 |
Fissman Firenze 14280 |
|
Антипригарне покриття Greblon С2. Бакелітова ручка із soft-touch покриттям "під дерево".
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Firenze 14280 28 см бірюзовий
Усі ціни 7 →Сотейник Fissman Firenze 28x7.2 см 3.8 л (14280) | 1 873 грн. |
Сотейник Fissman Firenze 28x7.2 см 3.8 л (14280) | 1 873 грн. |
Каструля Fissman Firenze 3,8л (14280) | 1 912 грн. |
Кастрюля Fissman FIRENZE 3,8 л со стеклянной крышкой 14280 | 1 610 грн. |
Каструля Fissman Firenze 3,8 л (14280) | 1 912 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Fissman Firenze з антипригарним покриттям Greb | 2 048 грн. |
Кастрюля Fissman FIRENZE 28x7,2 см 3,8 л зі скляною кришкою (14280) | 2 014 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →