Сковорідка Fissman Latte 4956 28 см
Фото 5 |
Fissman Latte 4956 |
|
Великий і зручний у використанні сотейник від популярного данського виробника посуду — компанії Fissman. Головна перевага виробів цього типу в тому, що вони більш універсальні, ніж класичні сковорідки, оскільки дають змогу смажити, тушкувати, пасерувати, варити та виконувати інші операції. Frissman Latte 4956 має діаметр робочої зони 28 см і глибину стінок 7 см. Виріб вироблено з литого алюмінію, може похвалитися досить товстим дном і високою теплопровідністю: швидко набирає робочу температуру, тим самим даючи змогу прискорювати процес приготування страв.
А використане при створення посуду антипригарне кам'яне покриття Touch Stone вважається одним з найбільш безпечних рішень для термічної обробки їжі. У сотейнику з таким покриттям можна готувати їжу без використання олії, що сприятливо впливає на здоров'я. До того ж такий кам'яний сотейник довговічний і стійкий до механічних пошкоджень і підходить для всіх видів плит. Сама посуд легко миється, в тому числі передбачена можливість очищення в посудомийне машние.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Купити Fissman Latte 4956 28 см
Усі ціни 12 →Fissman FS-4956 | 1 293 грн. |
Сковорода глибока Fissman Latte FS-4956 28 см | 1 630 грн. |
Сковорода глубокая Fissman Latte FS-4956 28 см | 1 701 грн. |
Глибока сковорода Fissman LATTE 28 см (4956) | 915 грн. |
Сковорода глибока Fissman Latte FS-4956 28 см | 1 348 грн. |
Модификації Fissman Latte 4956
Ціни на Fissman Latte 4956 |
---|---|---|---|---|
Fissman Latte 4958 20 см | від 890 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Latte 4959 26 см | від 1 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Latte 4956 28 см | від 915 грн. | 13 пропозицій |