Сковорідка Fissman Fiore 14297 26 см
Фото 7 |
Fissman Fiore 14297 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 14297 26 см
Усі ціни 14 →Fissman Fiore 26х6.5 см (14297) | 1 395 грн. |
Fissman Fiore 26х6.5 см (14297) | 1 395 грн. |
Пательня Fissman Fiore 26см (14297) | 1 424 грн. |
Комплект Сковорода-вок Fissman Fiore 26 см 14297 + Крышка с металлическим | 1 580 грн. |
Глибока сковорода Fissman Fiore 26х6,5 см 14297 | 1 394 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Fissman Fiore 14297
Ціни на Fissman Fiore 14297 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fiore 14296 24 см | від 965 грн. | 18 пропозицій | ||
Fissman Fiore 14297 26 см | від 1 085 грн. | 18 пропозицій | ||
Fissman Fiore 14298 28 см | від 1 628 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →