Сковорідка для млинців Fissman Fiore 14291 20 см чорний
Fissman Fiore 14291 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 14291 20 см чорний
Усі ціни 10 →Сковорода Fissman Fiore 22 см (14291) | 816 грн. |
Сковорода Fissman Fiore 22 см (14291) | 816 грн. |
Сковорода для блинов Fissman 22 см 14291 | 877 грн. |
Fissman FS-14291 | 963 грн. |
Сковорода для блинов Fissman Fiore FS-14291 20 см серая | 1 268 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →